SoBiAD Bülten
Ekim 2009 | Sayı # 8

Sosyal Bilimler Araştırmaları Derneği Üç Aylık Haberler- Etkinlikler Bülteni


KSS Projelerimiz

SoBiAD  Yönetim Kurulu Başkanı KSS  konularında  beş ayrı proje üzerinde çalıştıklarını ve bu projelerin detaylarının önümüzdeki aylarda ilan edileceğini açıkladı.

SoBiAD tarafından gerçekleştirilecek olan beş ayrı proje için bkz:

http://www.sobiad.org/KSS/anasayfa-kss.html

 

 

 

  


YEBKO 2009 Başarıyla Tamamlandı...

Sosyal Bilimler Araştırmaları Derneği (SoBiAD) tarafından düzenlenen 2. Yönetim ve Ekonomi Bilimleri Konferansı başarıyla sona erdi.

İşletme, Organizasyon, Yönetim, Ekonomi ve ilgili alt-disiplinlerde çalışmalar yapan tüm bilim insanlarına, araştırmacılara, kamu ve özel sektörde görev yapan uzmanlara açık olan konferans Türkiye'nin 50'ye yakın farklı üniversitesi'nden katılım oldu.

YEBKO 2009 Ödülleri Sahiplerini Buldu..

YEBKO 2009 Ödülleri YEBKO Genel Oturum'unda sahiplerine verildi. Bu yıl Ekonomi dalında en iyi bildiri ödülü Adnan Menderes Üniversitesi öğretim üyelerinde Dr.İsmet Göçer ve Yrd. Doç. Dr.Osman Peker'e verildi.

İşletme ve Yönetim Bilimleri Ödülü'ne ise Yeditepe Üniversitesi öğretim üyelerinden Yrd. Doç. Dr Rıfat Kamaşak ve Murat Yücelen layık görüldü.

ICSS 2009'a Geniş Katılım...

SoBiAD tarafından 10-11 Eylül 2009 tarihleri arasında gerçekleştirilen 2. Uluslararası Sosyal Bilimler Konferansı'na yaklaşık 40 ülkeden 350 dolayında bilim insanı katıldı. Konferansta toplam 42 paralel oturumda yaklaşık 200 bildiri sunuldu.

Phanes Academy Çözüm Ortağımız...

SoBiAD Academy, eğitim, danışmanlık ve bilgi yönetimi hizmetlerinde PHANES ACADEMY ile işbirliği yapacak.  Bu konuda bir protokol geçtiğimiz günlerde her iki kurum yetkileri arasında imzalandı.


 © 2008-2010 SoBiAD Tüm Hakları Saklıdır.
http://www.sobiad.org