SoBiAD Bülten
Nisan 2009 | Sayı # 6

Sosyal Bilimler Araştırmaları Derneği Üç Aylık Haberler- Etkinlikler Bülteni


STK Kongresi Ortağıyız..
 

SoBİAD, VI. Uluslararası STK'lar Kongresi'ni Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirecek.

Bu yıl
"Sosyal Girişimcilik" ana temalı olarak düzenlenecek olan "VI. Uluslararası STK'lar Kongresi"nin  kamu sektörü, özel sektör temsilcileri, birçok akademisyen ve STK temsilcisinin katılımıyla gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Kongre 23 - 25 Ekim 2009 tarihlerinde Çanakkale'de gerçekleştirilecek.


SObem Kuruluşu İçin Start Verildi..

Sosyal Bilimler Araştırmaları Derneği,  SoBiAD Bilgi Erişim Merkezi (SObem) adı altında kapsamlı bir ekütüphane oluşturma kararı aldı.

SoBiAD Bilgi Erişim Merkezi (SObem); Sosyal Bilimler Araştırmaları Derneği (SoBiAD) ve SoBiAD ACADEMY işbirliği ile gerçekleştirilecek bir e-kütüphane projesidir. Hazırlanan bu e-kütüphane SoBiAD ACADEMY  tarafından verilen eğitim, danışmanlık ve araştırma hizmetlerine destek amacıyla oluşturulmuştur.SObem'e ulaşmak için tıklayınız:

http://www.sobiadacademy.net/sobem/sobem.html

 

 Proquest'la sponsorluk sözleşmesi imzaladık...

Dünyada bilgi ve kütüphane ürünleri ile kamu, özel ve üniversitelere hizmet veren ProQuest, International Conference on Social Sciences adı altında düzenlediğimiz konferanslara sponsor olacak. Bu konuda bir protokol geçtiğimiz günlerde her iki kurum yetkilileri tarafından imzalandı. Proquest'i tanımak için aşağıdaki resmi tıklayınız.

 

 


 © 2008-2010 SoBiAD Tüm Hakları Saklıdır.
http://www.sobiad.org